Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4302R-272G
4302R-272G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4302R-272G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4302R-272G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 4302R-272G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23354 pcs Φύλλο δεδομένων 4302(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4302R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4302R-272G TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 2.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 45MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.7µH Unshielded Inductor 305mA 1.6 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1.6 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 305mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4302R-273H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 105MA 13 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:37297
  • Μέρος#:4302R-223K
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 110MA 12 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:59649
  • Μέρος#:4302R-271K
  • Περιγραφή:FIXED IND 270NH 890MA 190 MOHM
  • Μέρος#:4302R-273K