Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4302R-181G
4302R-181G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4302R-181G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4302R-181G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 955MA 165 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 4302R-181G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 955MA 165 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20020 pcs Φύλλο δεδομένων 4302(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4302R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4302R-181G TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 180nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 325MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180nH Unshielded Inductor 955mA 165 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 165 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 955mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4302R-153K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 125MA 9 OHM SMD