Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4302-682J
4302-682J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4302-682J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4302-682J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 4302-682J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 54873 pcs Φύλλο δεδομένων 4302(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4302 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4302-682J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 22MHz
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Unshielded Inductor 205mA 3.5 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 3.5 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 205mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4302-822H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:34985
  • Μέρος#:4302-822G
  • Μέρος#:4302-822F
  • Μέρος#:4302-681K
  • Περιγραφή:FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM
  • Μέρος#:4302-682F