Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4302-561J
4302-561J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4302-561J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4302-561J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560NH 710MA 295 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4302-561J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560NH 710MA 295 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 50743 pcs Φύλλο δεδομένων 4302(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4302 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4302-561J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 560nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.095" (2.41mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 115MHz
Λεπτομερής περιγραφή 560nH Unshielded Inductor 710mA 295 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 295 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 710mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4302-472K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 255MA 2.3 OHM
  • Σε απόθεμα:32275
  • Μέρος#:4302-561F
  • Μέρος#:4302-562J
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6UH 225MA 3 OHM SMD
  • Μέρος#:4302-561G
  • Μέρος#:4302-562K
  • Μέρος#:4302-472J
  • Μέρος#:4302-472G
  • Μέρος#:4302-472H
  • Μέρος#:4302-562F
  • Περιγραφή:FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM
  • Μέρος#:4302-562H