Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4232R-821H
4232R-821H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4232R-821H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4232R-821H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 820NH 294MA 1.4 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 4232R-821H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 820NH 294MA 1.4 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67497 pcs Φύλλο δεδομένων 4232(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4232R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 10 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4232R-821H TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 820nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή 820nH Unshielded Wirewound Inductor 294mA 1.4 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1.4 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 294mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
4233-02 Image
  • Μέρος#:4233-02
  • Κατασκευαστές:Pomona Electronics
  • Περιγραφή:MICROGRABBER D-I-Y 1BLK/RED
  • Σε απόθεμα:15014
  • Μέρος#:4232R-822J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD
4233-2 Image
  • Περιγραφή:MICROGRABBER D-I-Y RED
  • Μέρος#:4232R-682J
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8UH 294MA 2.4 OHM
  • Μέρος#:4232R-682K
  • Περιγραφή:MICROGRABBER D-I-Y BLACK
  • Μέρος#:4232R-821F
  • Μέρος#:4232R-822K