Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4232R-473F
4232R-473F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4232R-473F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4232R-473F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 47UH 135MA 11.4 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 4232R-473F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 47UH 135MA 11.4 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33851 pcs Φύλλο δεδομένων 4232(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4232R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4232R-473F TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 47µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 10MHz
Λεπτομερής περιγραφή 47µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 11.4 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 11.4 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 135mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4232R-473J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:69576
  • Μέρος#:4232R-473K
  • Σε απόθεμα:75471
  • Μέρος#:4232R-472K
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 339MA 1.8 OHM