Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4232R-222G
4232R-222G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4232R-222G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4232R-222G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 416MA 1.2 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 4232R-222G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 416MA 1.2 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 47167 pcs Φύλλο δεδομένων 4232(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4232R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4232R-222G TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 55MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 416mA 1.2 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1.2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 416mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4232R-221K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 220NH 442MA 680 MOHM