Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4232R-151G
4232R-151G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4232R-151G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4232R-151G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150NH 474MA 540 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 4232R-151G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150NH 474MA 540 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49349 pcs Φύλλο δεδομένων 4232(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4232R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 20 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4232R-151G TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 150nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 180MHz
Λεπτομερής περιγραφή 150nH Unshielded Wirewound Inductor 474mA 540 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 540 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 474mA Τρέχουσες - Κορεσμός -