Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4232-822J
4232-822J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4232-822J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4232-822J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 4232-822J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 64289 pcs Φύλλο δεδομένων 4232(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4232 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4232-822J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 8.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 21MHz
Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 263mA 3 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 3 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 263mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4232-821J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 820NH 294MA 1.4 OHM
  • Σε απόθεμα:69066
  • Μέρος#:4232-822H
  • Μέρος#:4232R-101K
  • Περιγραφή:FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM