Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 4232-391J
4232-391J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4232-391J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4232-391J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4232-391J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 71246 pcs Φύλλο δεδομένων 4232(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 4232 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 17 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 4232-391J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 390nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.101" (2.57mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 180MHz
Λεπτομερής περιγραφή 390nH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 840 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 840 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 380mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:4232-333J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 33UH 150MA 9.2 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:66499
  • Μέρος#:4232-391G
  • Μέρος#:4232-333K
  • Μέρος#:4232-392F
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9UH 385MA 1.4 OHM
  • Μέρος#:4232-332K
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 399MA 1.3 OHM