Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 3483R-561M
3483R-561M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3483R-561M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3483R-561M
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560UH 0.20MA 3.7 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 3483R-561M Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560UH 0.20MA 3.7 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 50737 pcs Φύλλο δεδομένων 3483R, S3483R Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 3483R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 3483R-561M TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 560µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.138" (3.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 560µH Unshielded Wirewound Inductor 0.2mA 3.7 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 3.7 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.2mA Τρέχουσες - Κορεσμός 0.20mA