Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 3094R-824HS
3094R-824HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3094R-824HS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3094R-824HS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 820UH 26MA 70 MOHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 3094R-824HS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 820UH 26MA 70 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5187 pcs Φύλλο δεδομένων 3094(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 3094R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 3094R-824HS TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 820µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.140" (3.56mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.8MHz
Λεπτομερής περιγραφή 820µH Unshielded Inductor 26mA 70 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 70 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 26mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:30963
  • Κατασκευαστές:Wiha
  • Περιγραφή:PLIER/CUTTER IND SOFTGRIP 2 PC S
  • Σε απόθεμα:1160
  • Μέρος#:3094R-822HS
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 8.2UH 130MA 3 OHM SMD
  • Μέρος#:3094R-824FS