Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 3094R-102GS
3094R-102GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3094R-102GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3094R-102GS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1UH 380MA 340 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
650 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 3094R-102GS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1UH 380MA 340 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3480 pcs Φύλλο δεδομένων 3094(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 3094R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 75 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 3094R-102GS TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.140" (3.56mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 130MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Inductor 380mA 340 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 340 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 380mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:3094R-102FS
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:2807
  • Μέρος#:3094A F2V500
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:COAX 14AWG 100 OHM
  • Σε απόθεμα:91
30944 Image
  • Μέρος#:30944
  • Κατασκευαστές:Wiha
  • Περιγραφή:PLIERS ADJUSTABLE 12.0"
  • Μέρος#:3094R-103JS
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 120MA 3.5 OHM SMD
  • Μέρος#:3094R-102HS
30947 Image
  • Κατασκευαστές:Wiha
  • Περιγραφή:WIRE STRIPPING PLIER 4 - 28 AWG