Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 3094-824GS
3094-824GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3094-824GS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3094-824GS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 820UH 26MA 70 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
650 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 3094-824GS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 820UH 26MA 70 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3363 pcs Φύλλο δεδομένων 3094(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 3094 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 3094-824GS TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 820µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.140" (3.56mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.8MHz
Λεπτομερής περιγραφή 820µH Unshielded Inductor 26mA 70 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 70 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 26mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
3094-A Image
  • Μέρος#:3094-A
  • Κατασκευαστές:Davies Molding, LLC.
  • Περιγραφή:KNOB SMOOTH 5/16"-18 NYLON
  • Σε απόθεμα:26734
  • Μέρος#:3094-824FS
  • Κατασκευαστές:API Delevan
3094-C Image
  • Μέρος#:3094-C
  • Περιγραφή:KNOB SMOOTH 1/2"-13 NYLON
  • Μέρος#:3094-822KS
  • Περιγραφή:FIXED IND 8.2UH 130MA 3 OHM SMD
  • Μέρος#:3094-823JS
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 64MA 12 OHM SMD
3094-S Image
  • Μέρος#:3094-S
  • Περιγραφή:KNOB SMOOTH 1/2"-13 POLYPRO
  • Μέρος#:3094-822JS
  • Μέρος#:3094-823FS
3094-B Image
  • Μέρος#:3094-B
  • Περιγραφή:KNOB SMOOTH 3/8"-16 POLYPRO
30940 Image
  • Κατασκευαστές:Wiha
  • Περιγραφή:PLIERS COMBO FLAT NOSE 9.5"
  • Μέρος#:3094-822HS
  • Μέρος#:3094-824KS