Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 3094-102HS
3094-102HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3094-102HS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3094-102HS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1UH 380MA 340 MOHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 3094-102HS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1UH 380MA 340 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5927 pcs Φύλλο δεδομένων 3094(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 3094 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 75 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 3094-102HS TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.140" (3.56mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 130MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Inductor 380mA 340 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 340 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 380mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:3094-101JS
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 100NH 840MA 70 MOHM
  • Σε απόθεμα:8012
  • Μέρος#:3093A 0102500
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:COAX 18AWG 100 OHM
  • Σε απόθεμα:13
  • Μέρος#:3094-103GS
  • Περιγραφή:FIXED IND 10UH 120MA 3.5 OHM SMD
  • Μέρος#:3093A 0105000
  • Κατασκευαστές:Belden
  • Περιγραφή:COAX 18AWG 100 OHM
  • Σε απόθεμα:6
  • Μέρος#:3094-103HS
  • Μέρος#:3093A 0101000
  • Περιγραφή:COAX 18AWG 100 OHM
  • Σε απόθεμα:33
  • Μέρος#:3094-102KS