Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 3090R-392H
3090R-392H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3090R-392H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3090R-392H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 180MA 2.3 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 3090R-392H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 180MA 2.3 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16632 pcs Φύλλο δεδομένων 3090(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 3090R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 25 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 3090R-392H TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 3.9µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.050" (1.27mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 60MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.9µH Unshielded Inductor 180mA 2.3 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 2.3 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 180mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:3090R-392F
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:7626
  • Μέρος#:3090R-470K
  • Περιγραφή:FIXED IND 47NH 830MA 110 MOHM
  • Σε απόθεμα:29726
  • Μέρος#:3090R-390K
  • Περιγραφή:FIXED IND 39NH 870MA 100 MOHM
  • Μέρος#:3090R-391J
  • Περιγραφή:FIXED IND 390NH 500MA 300 MOHM
  • Μέρος#:3090R-391H
  • Μέρος#:3090R-391K
  • Μέρος#:3090R-392K