Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 3090R-121G
3090R-121G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3090R-121G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3090R-121G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120NH 870MA 100 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 3090R-121G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120NH 870MA 100 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12106 pcs Φύλλο δεδομένων 3090(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 3090R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 32 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 3090R-121G TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 120nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.050" (1.27mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 410MHz
Λεπτομερής περιγραφή 120nH Unshielded Inductor 870mA 100 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 100 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 870mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:3090R-102K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1UH 330MA 700 MOHM SMD