Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 3090-332H
3090-332H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3090-332H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3090-332H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 200MA 1.9 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 3090-332H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 200MA 1.9 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 17597 pcs Φύλλο δεδομένων 3090(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 3090 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 25 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 3090-332H TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 3.3µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.050" (1.27mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 65MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Inductor 200mA 1.9 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1.9 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:3090-332G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:10240
  • Μέρος#:3090-330K
  • Περιγραφή:FIXED IND 33NH 640MA 185 MOHM
  • Μέρος#:3090-331F
  • Περιγραφή:FIXED IND 330NH 550MA 250 MOHM
  • Μέρος#:3090-331H
  • Μέρος#:3090-391H
  • Περιγραφή:FIXED IND 390NH 500MA 300 MOHM
  • Μέρος#:3090-331K
  • Μέρος#:3090-391G
  • Μέρος#:3090-391F
  • Μέρος#:3090-391J
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.7UH 225MA 1.5 OHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 39NH 870MA 100 MOHM
  • Μέρος#:3090-330J
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9UH 180MA 2.3 OHM