Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 3090-222J
3090-222J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3090-222J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3090-222J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 240MA 1.3 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 3090-222J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 240MA 1.3 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 23299 pcs Φύλλο δεδομένων 3090(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 3090 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 25 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 3090-222J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.050" (1.27mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 80MHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Unshielded Inductor 240mA 1.3 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1.3 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 240mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:3090-220K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 22NH 765MA 140 MOHM
  • Σε απόθεμα:28523
  • Μέρος#:3090-221G
  • Περιγραφή:FIXED IND 220NH 690MA 160 MOHM
  • Μέρος#:3090-271K
  • Περιγραφή:FIXED IND 270NH 615MA 200 MOHM
  • Μέρος#:3090-220M
  • Μέρος#:3090-272F
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.7UH 225MA 1.5 OHM
  • Μέρος#:3090-271F