Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 3090-181H
3090-181H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3090-181H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3090-181H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 765MA 140 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 3090-181H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 180NH 765MA 140 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16494 pcs Φύλλο δεδομένων 3090(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 3090 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 32 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 3090-181H TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 180nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.050" (1.27mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 330MHz
Λεπτομερής περιγραφή 180nH Unshielded Inductor 765mA 140 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 140 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 765mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:3090-220M
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 22NH 765MA 140 MOHM
  • Σε απόθεμα:36297
  • Μέρος#:3090-182F
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8UH 245MA 1.25 OHM
  • Μέρος#:3090-181F
  • Μέρος#:3090-152G
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 250MA 1.2 OHM
  • Μέρος#:3090-181J
  • Μέρος#:3090-182G