Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 3090-150J
3090-150J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 3090-150J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 3090-150J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15NH 810MA 115 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 3090-150J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15NH 810MA 115 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 15909 pcs Φύλλο δεδομένων 3090(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 3090 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 42 @ 50MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 3090-150J TR 2000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz Επαγωγή 15nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.050" (1.27mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1GHz
Λεπτομερής περιγραφή 15nH Unshielded Inductor 810mA 115 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 115 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 810mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:3090-152G
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 250MA 1.2 OHM
  • Σε απόθεμα:11704
  • Μέρος#:3090-151F
  • Περιγραφή:FIXED IND 150NH 795MA 120 MOHM
  • Μέρος#:3090-121G
  • Περιγραφή:FIXED IND 120NH 870MA 100 MOHM
  • Μέρος#:3090-121F