Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2890R-28H
2890R-28H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2890R-28H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2890R-28H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22UH 815MA 295 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2890R-28H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 22UH 815MA 295 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35192 pcs Φύλλο δεδομένων 2890(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" Dia x 0.900" L (7.11mm x 22.86mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2890R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2890R-28H TR 800
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 22µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 24MHz
Λεπτομερής περιγραφή 22µH Unshielded Molded Inductor 815mA 295 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 295 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 815mA Τρέχουσες - Κορεσμός -