Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2890R-00F
2890R-00F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2890R-00F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2890R-00F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 2.4A 75 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2890R-00F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 2.4A 75 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16635 pcs Φύλλο δεδομένων 2890(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" Dia x 0.900" L (7.11mm x 22.86mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2890R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 60 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2890R-00F TR 800
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 170MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Unshielded Molded Inductor 2.4A 75 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 75 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.4A Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:2890R-02J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 2.19A 90 MOHM TH
  • Σε απόθεμα:44709
  • Μέρος#:2890R-02F
  • Σε απόθεμα:15767
  • Κατασκευαστές:Wiha
  • Περιγραφή:BLADE TORX T27 5.12"
  • Κατασκευαστές:Wiha
  • Περιγραφή:BLADE TORX T40 5.12"
2890A Image
  • Μέρος#:2890A
  • Κατασκευαστές:B&K Precision
  • Περιγραφή:DMM DUAL-DISPLAY TRUE RMS
2890771 Image
  • Κατασκευαστές:Phoenix Contact
  • Περιγραφή:TERM HOUSING
  • Μέρος#:2890R-00H
  • Περιγραφή:TERM BLOCK 3POS 7.5MM
  • Περιγραφή:BLADE TORX T30 5.12"
  • Μέρος#:2890R-02K
  • Μέρος#:2890R-03F
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8UH 1.7A 135 MOHM TH
2890975 Image
  • Περιγραφή:ELECTRONIC HOUSING
  • Μέρος#:2890R-00J