Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2512R-472J
2512R-472J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2512R-472J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2512R-472J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 2512R-472J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85066 pcs Φύλλο δεδομένων 2512(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2512R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 2512R-472J TR 750
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.79mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Inductor 636mA 1 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 636mA Τρέχουσες - Κορεσμός 477mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:2512R-393K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD