Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2512R-182F
2512R-182F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2512R-182F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2512R-182F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 1.18A 290 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2512R-182F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 1.18A 290 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24190 pcs Φύλλο δεδομένων 2512(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2512R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 2512R-182F TR 750
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.79mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1.8µH Unshielded Inductor 1.18A 290 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 290 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.18A Τρέχουσες - Κορεσμός 890mA