Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2512-152J
2512-152J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2512-152J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2512-152J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2512-152J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 1.22A 270 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 87640 pcs Φύλλο δεδομένων 2512(R) Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2-SMD
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2512 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 2512-152J TR 750
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.5µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.110" (2.79mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Inductor 1.22A 270 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Αντίσταση DC (DCR) 270 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.22A Τρέχουσες - Κορεσμός 920mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:2512-153K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 15UH 474MA 1.8 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:95592
  • Μέρος#:2512-123F
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
  • Μέρος#:2512-152F
  • Μέρος#:2512-152G
  • Μέρος#:2512-152H
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8UH 1.18A 290 MOHM
  • Μέρος#:2512-123K
  • Μέρος#:2512-123J
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM
  • Μέρος#:2512-122J
  • Μέρος#:2512-182G
  • Μέρος#:2512-123H