Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2500R-30J
2500R-30J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2500R-30J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2500R-30J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.1MH 81MA 21 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2500R-30J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.1MH 81MA 21 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54729 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2500R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 60 @ 250kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2500R-30J TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 250kHz Επαγωγή 1.1mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.8MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.1mH Unshielded Molded Inductor 81mA 21 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 21 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 81mA Τρέχουσες - Κορεσμός -