Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2474R-15J
2474R-15J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2474R-15J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2474R-15J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 2.97A 40 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2474R-15J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 15UH 2.97A 40 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37353 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.240" Dia x 0.740" L (6.10mm x 18.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2474R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2474R-15J TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Unshielded Molded Inductor 2.97A 40 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 40 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.97A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.6A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:2474R-18J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 2.25A 70 MOHM TH
  • Σε απόθεμα:29949
2474R-17L Image
  • Μέρος#:2474R-17L
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 2.66A 50 MOHM TH
  • Σε απόθεμα:59112
  • Μέρος#:2474R-16K
  • Περιγραφή:FIXED IND 18UH 2.84A 44 MOHM TH
  • Μέρος#:2474R-15K
  • Μέρος#:2474R-18K