Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2256R-471J
2256R-471J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2256R-471J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2256R-471J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 2256R-471J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61677 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2256R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2256R-471J TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 470nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 470nH Unshielded Molded Inductor 6A 10 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 10 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A Τρέχουσες - Κορεσμός 6A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:2256R-45L
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7MH 103MA 37 OHM TH
  • Σε απόθεμα:81295
  • Μέρος#:2256R-46J
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6MH 100MA 40 OHM TH
  • Σε απόθεμα:55166
  • Μέρος#:2256R-45K
  • Μέρος#:2256R-49K
  • Περιγραφή:FIXED IND 10MH 71MA 74 OHM TH
  • Μέρος#:2256R-48J
  • Περιγραφή:FIXED IND 8.2MH 77MA 66 OHM TH
  • Μέρος#:2256R-47L
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8MH 80MA 62 OHM TH
  • Μέρος#:2256R-471L
  • Μέρος#:2256R-471K
  • Μέρος#:2256R-45J
  • Μέρος#:2256R-43L
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3MH 126MA 25 OHM TH
  • Μέρος#:2256R-49J
  • Μέρος#:2256R-47K
  • Μέρος#:2256R-44L
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9MH 110MA 33 OHM TH
  • Μέρος#:2256R-46L
  • Μέρος#:2256R-47J
  • Μέρος#:2256R-48K
  • Μέρος#:2256R-44J
  • Μέρος#:2256R-46K
  • Μέρος#:2256R-48L
  • Μέρος#:2256R-44K