Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2256R-41J
2256R-41J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2256R-41J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2256R-41J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2MH 141MA 20 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 2256R-41J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 2.2MH 141MA 20 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52825 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2256R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2256R-41J TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 2.2mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2mH Unshielded Molded Inductor 141mA 20 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 20 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 141mA Τρέχουσες - Κορεσμός 141mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:2256R-39L
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5MH 178MA 12.5 OHM
  • Σε απόθεμα:79221
  • Μέρος#:2256R-38L
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2MH 200MA 10 OHM TH
  • Σε απόθεμα:84504
  • Μέρος#:2256R-39J
  • Μέρος#:2256R-41K
  • Μέρος#:2256R-43J
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3MH 126MA 25 OHM TH
  • Μέρος#:2256R-42K
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.7MH 131MA 23 OHM TH
  • Μέρος#:2256R-391J
  • Περιγραφή:FIXED IND 390NH 6.25A 9.5 MOHM
  • Μέρος#:2256R-40L
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8MH 157MA 16 OHM TH
  • Μέρος#:2256R-391L
  • Μέρος#:2256R-42L
  • Μέρος#:2256R-39K
  • Μέρος#:2256R-391K