Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2256R-38J
2256R-38J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2256R-38J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2256R-38J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.2MH 200MA 10 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2256R-38J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.2MH 200MA 10 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57760 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2256R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2256R-38J TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 1.2mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1.2mH Unshielded Molded Inductor 200mA 10 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 10 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA Τρέχουσες - Κορεσμός 200mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:2256R-37K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1MH 240MA 6.9 OHM TH
  • Σε απόθεμα:71322
  • Μέρος#:2256R-37J
  • Σε απόθεμα:51162
  • Μέρος#:2256R-39K
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5MH 178MA 12.5 OHM
  • Μέρος#:2256R-35L
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 300MA 4.31 OHM
  • Μέρος#:2256R-38K
  • Μέρος#:2256R-36J
  • Περιγραφή:FIXED IND 820UH 260MA 6.04 OHM
  • Μέρος#:2256R-35K
  • Μέρος#:2256R-37L
  • Μέρος#:2256R-40K
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8MH 157MA 16 OHM TH
  • Μέρος#:2256R-391K
  • Περιγραφή:FIXED IND 390NH 6.25A 9.5 MOHM
  • Μέρος#:2256R-39J
  • Μέρος#:2256R-40J
  • Μέρος#:2256R-391L
  • Μέρος#:2256R-39L
  • Μέρος#:2256R-35J
  • Μέρος#:2256R-36K
  • Μέρος#:2256R-38L
  • Μέρος#:2256R-391J
  • Μέρος#:2256R-36L
  • Μέρος#:2256R-34L
  • Περιγραφή:FIXED IND 560UH 330MA 3.75 OHM