Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2256R-02J
2256R-02J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2256R-02J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2256R-02J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 4.69A 18 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2256R-02J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.2UH 4.69A 18 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68877 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2256R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2256R-02J TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 1.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1.2µH Unshielded Molded Inductor 4.69A 18 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 18 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.69A Τρέχουσες - Κορεσμός 4.69A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:2256R-04K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8UH 4.34A 21 MOHM TH
  • Σε απόθεμα:77480
  • Μέρος#:2256R-01J
  • Περιγραφή:FIXED IND 1UH 5.5A 13 MOHM TH
  • Σε απόθεμα:70100
225669-2 Image
225699-1 Image
  • Μέρος#:2256R-04L
  • Μέρος#:2256R-05K
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 3.7A 29 MOHM TH
  • Μέρος#:2256R-03L
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 4.45A 20 MOHM TH
  • Μέρος#:2256R-03J
  • Μέρος#:2256R-01K
  • Μέρος#:2256R-04J
  • Μέρος#:2256R-02L
  • Μέρος#:2256R-01L
  • Μέρος#:2256R-05J
  • Μέρος#:2256R-02K
  • Μέρος#:2256R-03K