Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2256-471J
2256-471J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2256-471J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2256-471J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2256-471J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470NH 6A 10 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 53226 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2256 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2256-471J TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 470nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 470nH Unshielded Molded Inductor 6A 10 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 10 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 6A Τρέχουσες - Κορεσμός 6A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:2256-45K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7MH 103MA 37 OHM TH
  • Σε απόθεμα:66860
  • Μέρος#:2256-46K
  • Περιγραφή:FIXED IND 5.6MH 100MA 40 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.9MH 110MA 33 OHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 6.8MH 80MA 62 OHM TH