Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2150R-07H
2150R-07H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2150R-07H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2150R-07H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 915MA 370 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2150R-07H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 915MA 370 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52804 pcs Φύλλο δεδομένων 2150(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2150R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 2150R-07H TR 1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 150MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.8µH Unshielded Molded Inductor 915mA 370 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 370 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 915mA Τρέχουσες - Κορεσμός -