Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 2020R-42H
2020R-42H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2020R-42H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2020R-42H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 310MA 2 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2020R-42H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 310MA 2 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4672 pcs Φύλλο δεδομένων 2020(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 2020R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 60 @ 7.9MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 2020R-42H BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 5.6µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 45MHz
Λεπτομερής περιγραφή 5.6µH Unshielded Toroidal Inductor 310mA 2 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 2 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 310mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:2020R-36H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 390MA 1.3 OHM TH
  • Σε απόθεμα:4723
2020W Image
  • Μέρος#:2020W
  • Κατασκευαστές:Curtis Industries
  • Περιγραφή:CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.438"