Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1944R-15F
1944R-15F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1944R-15F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1944R-15F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 850MA 380 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1944R-15F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 850MA 380 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24567 pcs Φύλλο δεδομένων 1944(R),45(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" Dia x 0.447" L (4.90mm x 11.35mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1944R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 15MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1944R-15F TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Phenolic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 1.5µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 160MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Molded Inductor 850mA 380 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 380 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 850mA Τρέχουσες - Κορεσμός -