Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812R-822F
1812R-822F
1812R-822F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812R-822F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812R-822F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
650 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812R-822F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32881 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 7.9MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1812R-822F TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 8.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.190" (4.83mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 25MHz
Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Inductor 375mA 1.4 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1.4 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 375mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812R-820M Image
  • Μέρος#:1812R-820M
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM
  • Σε απόθεμα:92831
1812R-684K Image
  • Μέρος#:1812R-684K
  • Περιγραφή:FIXED IND 680UH 82MA 30 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:67907
1812R-821F Image
  • Μέρος#:1812R-821F
  • Περιγραφή:FIXED IND 820NH 354MA 1.6 OHM
1812R-820K Image
  • Μέρος#:1812R-820K