Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812R-564H
1812R-564H
1812R-564H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812R-564H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812R-564H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812R-564H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 560UH 82MA 30 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79186 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1812R-564H TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 560µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.190" (4.83mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3MHz
Λεπτομερής περιγραφή 560µH Unshielded Inductor 82mA 30 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 30 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 82mA Τρέχουσες - Κορεσμός -