Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812R-474G
1812R-474G
1812R-474G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812R-474G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812R-474G
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470UH 88MA 26 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
650 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812R-474G Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 470UH 88MA 26 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49480 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1812R-474G TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 470µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.190" (4.83mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 3MHz
Λεπτομερής περιγραφή 470µH Unshielded Inductor 88mA 26 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 26 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 88mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812R-473K Image
  • Μέρος#:1812R-473K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 47UH 200MA 5 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:62987
1812R-474F Image
  • Μέρος#:1812R-474F
  • Σε απόθεμα:30787
1812R-560J Image
  • Μέρος#:1812R-560J
  • Περιγραφή:FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM
1812R-472K Image
  • Μέρος#:1812R-472K
  • Περιγραφή:FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD