Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812R-333J
1812R-333J
1812R-333J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812R-333J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812R-333J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812R-333J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87582 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα 1812R-333J TR 500
1812R333J
DN42131JTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 33µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 11MHz
Λεπτομερής περιγραφή 33µH Unshielded Inductor 224mA 4 Ohm Max 1812 (4532 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 4 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 224mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812R-332F Image
  • Μέρος#:1812R-332F
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 3.3UH 501MA 800 MOHM
  • Σε απόθεμα:31517
1812R-332K Image
  • Μέρος#:1812R-332K
1812R-334K Image
  • Μέρος#:1812R-334K
  • Περιγραφή:FIXED IND 330UH 120MA 14 OHM SMD
1812R-334F Image
  • Μέρος#:1812R-334F
1812R-333K Image
  • Μέρος#:1812R-333K