Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812R-124F
1812R-124F
1812R-124F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812R-124F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812R-124F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120UH 158MA 8 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
650 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812R-124F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120UH 158MA 8 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34031 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1812R-124F TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 120µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.190" (4.83mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 6MHz
Λεπτομερής περιγραφή 120µH Unshielded Inductor 158mA 8 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 158mA Τρέχουσες - Κορεσμός -