Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812-824H
1812-824H
1812-824H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812-824H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812-824H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812-824H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 55297 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1812-824H TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 820µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.190" (4.83mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 820µH Unshielded Inductor 67mA 45 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 45 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 67mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812-822H Image
  • Μέρος#:1812-822H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 8.2UH 375MA 1.4 OHM
  • Σε απόθεμα:63702
  • Κατασκευαστές:Weidmuller
  • Περιγραφή:LMZF 5/3/135 3.5GN (GREEN)
  • Κατασκευαστές:Weidmuller
  • Περιγραφή:LMZF 5/9/135 3.5 GR
1812-823F Image
  • Μέρος#:1812-823F
  • Περιγραφή:FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD
  • Περιγραφή:LMZF 5/12/135 3.5 GR
1812-824K Image
  • Μέρος#:1812-824K
1812-823H Image
  • Μέρος#:1812-823H
1812-822K Image
  • Μέρος#:1812-822K
1812-824J Image
  • Μέρος#:1812-824J
1812-823G Image
  • Μέρος#:1812-823G
  • Περιγραφή:LMZF 5/2/135 3.5 GN
1812-824F Image
  • Μέρος#:1812-824F
1812-823J Image
  • Μέρος#:1812-823J
1812-824G Image
  • Μέρος#:1812-824G