Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812-271H
1812-271H
1812-271H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812-271H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812-271H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
650 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812-271H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 63405 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1812-271H TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 270nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.190" (4.83mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 300MHz
Λεπτομερής περιγραφή 270nH Unshielded Inductor 668mA 450 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 450 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 668mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812-270K Image
  • Μέρος#:1812-270K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:55029
1812-224J Image
  • Μέρος#:1812-224J
  • Περιγραφή:FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
1812-272J Image
  • Μέρος#:1812-272J
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM
1812-271K Image
  • Μέρος#:1812-271K
1812-270M Image
  • Μέρος#:1812-270M
1812-224F Image
  • Μέρος#:1812-224F
1812-224G Image
  • Μέρος#:1812-224G
1812-272F Image
  • Μέρος#:1812-272F
1812-224H Image
  • Μέρος#:1812-224H
  • Περιγραφή:FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD
1812-272G Image
  • Μέρος#:1812-272G