Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812-124J
1812-124J
1812-124J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812-124J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812-124J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120UH 158MA 8 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812-124J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120UH 158MA 8 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 70409 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα 1812-124J TR 500
DN12124JTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz
Επαγωγή 120µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 6MHz Λεπτομερής περιγραφή 120µH Unshielded Inductor 158mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 8 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 158mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812-124K Image
  • Μέρος#:1812-124K
  • Κατασκευαστές:API Delevan
1812-124H Image
  • Μέρος#:1812-124H
1812-122J Image
  • Μέρος#:1812-122J
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2UH 604MA 550 MOHM
1812-151F Image
  • Μέρος#:1812-151F
  • Περιγραφή:FIXED IND 150NH 818MA 300 MOHM
1812-123G Image
  • Μέρος#:1812-123G
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 317MA 2 OHM SMD
1812-151J Image
  • Μέρος#:1812-151J
1812-124F Image
  • Μέρος#:1812-124F
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.5UH 578MA 600 MOHM
1812-151K Image
  • Μέρος#:1812-151K
1812-151H Image
  • Μέρος#:1812-151H
  • Περιγραφή:FIXED IND 15NH 1.23A 100 MOHM
1812-124G Image
  • Μέρος#:1812-124G
1812-150M Image
  • Μέρος#:1812-150M