Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1812-121J
1812-121J
1812-121J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1812-121J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1812-121J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120NH 818MA 300 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
650 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1812-121J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 120NH 818MA 300 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 54885 pcs Φύλλο δεδομένων 1812(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 25MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 1812-121J TR 650
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 120nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.190" (4.83mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 600MHz
Λεπτομερής περιγραφή 120nH Unshielded Inductor 818mA 300 mOhm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 300 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 818mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Σχετικά προϊόντα
1812-105J Image
  • Μέρος#:1812-105J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 1MH 55MA 60 OHM SMD
  • Σε απόθεμα:75848
1812-120M Image
  • Μέρος#:1812-120M
  • Περιγραφή:FIXED IND 12NH 1.23A 100 MOHM
1812-120J Image
  • Μέρος#:1812-120J
1812-120K Image
  • Μέρος#:1812-120K
1812-123H Image
  • Μέρος#:1812-123H
  • Περιγραφή:FIXED IND 12UH 317MA 2 OHM SMD
1812-123F Image
  • Μέρος#:1812-123F
1812-122F Image
  • Μέρος#:1812-122F
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.2UH 604MA 550 MOHM
1812-121G Image
  • Μέρος#:1812-121G
1812-122G Image
  • Μέρος#:1812-122G
1812-105K Image
  • Μέρος#:1812-105K
1812-105H Image
  • Μέρος#:1812-105H