Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641R-154H
1641R-154H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641R-154H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641R-154H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150UH 143MA 4.1 OHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641R-154H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 150UH 143MA 4.1 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90123 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 55 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641R-154H TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 8.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Shielded Molded Inductor 143mA 4.1 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 4.1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 143mA Τρέχουσες - Κορεσμός 90mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1641R-181H
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 180NH 1.33A 47 MOHM TH
  • Σε απόθεμα:88231
  • Μέρος#:1641R-181J
  • Σε απόθεμα:56992
1641R-151K Image
  • Μέρος#:1641R-151K
  • Περιγραφή:FIXED IND 150NH 1.5A 37 MOHM TH