Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641-224J
1641-224J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641-224J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641-224J
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 220UH 130MA 5 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641-224J Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 220UH 130MA 5 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 58086 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 55 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641-224J TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 220µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 7.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 220µH Shielded Molded Inductor 130mA 5 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 5 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 130mA Τρέχουσες - Κορεσμός 80mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1641-221J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 220NH 1.12A 67 MOHM TH
  • Σε απόθεμα:56785
1641-222K Image
  • Μέρος#:1641-222K
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.2UH 665MA 190 MOHM
  • Μέρος#:1641-223J
  • Περιγραφή:FIXED IND 22UH 295MA 960 MOHM TH
1641-223K Image
  • Μέρος#:1641-223K
  • Περιγραφή:FIXED IND 270NH 870MA 110 MOHM
  • Περιγραφή:FIXED IND 2.7UH 545MA 280 MOHM