Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1641-183H
1641-183H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1641-183H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1641-183H
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 18UH 305MA 890 MOHM TH
Product parameter
Αριθμός μέρος 1641-183H Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 18UH 305MA 890 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 79863 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) θωράκιση Shielded
Σειρά 1641 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 2.5MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1641-183H TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz Επαγωγή 18µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 45MHz
Λεπτομερής περιγραφή 18µH Shielded Molded Inductor 305mA 890 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 890 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 305mA Τρέχουσες - Κορεσμός 235mA
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:1641-184J
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 180UH 138MA 4.4 OHM TH
  • Σε απόθεμα:58136
1641-154K Image
  • Μέρος#:1641-154K
  • Περιγραφή:FIXED IND 150UH 143MA 4.1 OHM TH
1641-182K Image
  • Μέρος#:1641-182K
  • Περιγραφή:FIXED IND 1.8UH 775MA 140 MOHM
  • Μέρος#:1641-184H
  • Μέρος#:1641-181H
  • Περιγραφή:FIXED IND 180NH 1.33A 47 MOHM TH
  • Περιγραφή:FIXED IND 220NH 1.12A 67 MOHM TH