Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 1638R-08F
1638R-08F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1638R-08F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1638R-08F
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 390UH 117MA 16.3 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1638R-08F Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 390UH 117MA 16.3 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58426 pcs Φύλλο δεδομένων 1638(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Molded
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1638R Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 65 @ 790kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 1638R-08F TR 2500
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 790kHz Επαγωγή 390µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 4.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 390µH Unshielded Molded Inductor 117mA 16.3 Ohm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 16.3 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 117mA Τρέχουσες - Κορεσμός -