Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > 160-392FS
160-392FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 160-392FS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 160-392FS
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 290MA 1.5 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος 160-392FS Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 290MA 1.5 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1410 pcs Φύλλο δεδομένων 160(R) Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±1% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 160 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 47 @ 7.9MHz Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα 160-392FS BULK 50
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz Επαγωγή 3.9µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.080" (2.03mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 48MHz
Λεπτομερής περιγραφή 3.9µH Unshielded Inductor 290mA 1.5 Ohm Max 2-SMD Αντίσταση DC (DCR) 1.5 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 290mA Τρέχουσες - Κορεσμός -